Чому ж люди все частіше обирають натуральні вироби з коноплі?

Сотні років люди вирощують коноплі та користуются виробами з цієї рослини.
Наші діди та бабусі широко використовували саме текстиль з конопель.
Спали на конопляних наволочках, подушках, носили одяг з конопель та застилали столи скатертинами.
Відроджуючи стародавнє ремесло, DobriKonopli створили лінійку продуктів з конопель:
ковдри, наповнювач в яких конопляне волокно, а зовні 100% бавовна Сатин,
наматрасники та наволочки з рослинним наповнювачем - коноплі,
подушки з м'яким конопляним волокном.
Всі вироби антиалергенні да дуже приємні до тіла, вирощені в Україні ( Сумська область).
До конопель не застосовуються пестициди та інші хімікати.
До речі, рекомендації по вибору ковдр:
літні тоненьки 200гМ2 на літо супер, якщо Ви звикли до пухких та теплих ковдр краще 400гМ2

Використовуються екологічно чисті матеріали.
Вироби з конопляного волокна мають свій унікальний мікроклімат з чудовою ветиляцією та оптимальним рівнем вологості.еріали.
Сировина - коноплі, що вирощуються та перероблюються на фабриці (Сумська область).
Конопляне волокно виготовляється із стебла конопель, розпушується та скріплюється в єдину основу ( можна переглягути фото кінцевого продукту).
Завдяки сучасній технології обробки, волокно набуває м'якості та ідеально підходить для виготовлення натурального елітного текстилю Dobri Konopli.

Конопля це трава, яка не потребує захисту пестицидами від шкідників та використання інших хімічних речовин - це екологічно чиста сировина.

Коноплі також притаманні Гіпоалергенні та Антибактеріальні властивості.

У Виробах з конопель не холодно й не жарко.

Трохи історії :

Протягом століть коноплі задовольняють потреби людини в їжі, матеріалах для одягу, облаштуванні житла, є основою лікарських препаратів і сировини для технічних потреб.

Розкопки свідчать, що народи, які населяли територію сучасної України, використовували різні вироби з конопляної сировини понад 4 тисячоліть тому. Зокрема, знахідки археологів, що датуються періодом трипільської культури, говорять про високий рівень конопляного ткацтва. В ті часи конопляна сировина була основою трикотажного виробництва.
Навіть у голодні роки конопля була універсальним засобом для виготовлення різних продуктів харчування, ліків, сировиною для обігріву.

Центром внутрішньої і зовнішньої торгівлі був Київ. Саме торговці першими завезли в місто насіння рослини з тим, щоб продавати його українським селянам для культивування на території з родючими ґрунтами і теплим кліматом. Максимально сприятливою для цього територією з незапам'ятних часів вважалися землі в сучасних Полтавській, Сумській та Черкаській областях. У зв'язку з тим, що в регіоні конопля виростала практично всюди, а продукти її переробки були однією з основних статей доходів місцевих селян, не дивно, що один з міст Полтавської області досі гордо носить назву - Лубни.
З розвитком комерційних відносин сформувалися центри торгівлі як сировиною, так і продуктами переробки Cannabis sativa в більшості своїй в портах Північного Причорномор'я, а при Петрові I вектор торгівлі українським конопляним товаром був сфокусований на північному і північно-західному напрямку Російської імперії.
Після скасування кріпосного права і особливо після столипінських земельних реформ, виробництво активно почали впроваджуватися технології глибокої переробки конопель, з'явилися перші ознаки індустріалізації праці в коноплепереробній галузі.

Ще в 70-х роках минулого століття в Інституті луб'яних культур (тоді мав статус всесоюзного) почалися селекційні роботи по виведенню так званої безнаркотичної коноплі. Незабаром вчені-селекціонери заявили про створення сортів, у яких вміст тетрагідроканнабінол (ТГК) було настільки мізерно, що можна скурити хоч цілий гектар - бажаного ефекту не отримаєш. Сьогодні вони стверджують, що саме завдяки українським розробкам галузь коноплеводства, заборонена в більшості країн Європи у зв'язку з розквітом наркоманії, була реабілітована і розвивається стрімкими темпами (тільки в Німеччині з 1997 р. побудовано більше 30 коноплезаводов).
Наші ботаніки пішли далі і вивели сорти коноплі, які взагалі не містять ТГК, але контролюючі органи, як і раніше, так пильно стежать за посівами цих безнаркотичних рослин і так посилено наводять порядки в цій галузі, що навіть керівники нещасного десятка наших аграрних підприємств, які ризикнули вирощувати коноплю в Україні, в цьому році послали цей бізнес разом з регуляторами куди подалі. Лише в декількох господарствах засіяли поля коноплями. Ще 10 років тому таких виробників в Україні налічувалося близько 70.
Ресурс: Стаття Олексія Репецького Народний Оглядач


ПРО Технічні КОНОПЛІ

Технічні коноплі – це коноплі, в яких вміст психоактивного компоненту тетрогідроканабіолу (ТГК) не перевищує 0.3 % (за європейським законодавством – 0.2 %) [1].

Сьогодні технічні коноплі (ТК) вирощують понад 30 країн світу.

Наразі з конопель виготовляють понад 50 тис. видів різної продукції.

Властивості технічної коноплі відомі людству давно, найдавніші відносяться до третього тисячоліття до нашої ери в Китаї - перший папір в Китаї виготовлено саме з коноплі.

Технічна конопля практично не містить дурманної наркотичної речовини, збір її врожаю відбувається до періоду цвітіння. Тому, в основному, використовуються виключно як костра (костра - тверда стеблева частина рослини).

Наші пращури, спочатку виготовляли з коноплі папір та масла для світильників. Потім з неї почали виготовляти мотузки, канати, тканину для одягу.

Зараз конопля широко використовується у світі в різних віддзеркаленнях: легкій, харчовій, фармацевтичній сферах.

Made on
Tilda