Варіанти Розрахунку
На сьогоднішній день оплата ваших замовлень може бути здійснена наступними способами:

1. Пряма оплата на карту Миколаєвська Тетяна Віталіївна
5375 4141 0281 2723 MONO BANK

2. Накладеним платежем при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або Оплата Кур'єру, якщо вибрали пункт адресна доставка .
Доставка

Безкоштовна доставка Укрпоштою для замовлень на суму від 4000 грн .
Після надходження грошових коштів, а у випадку з післяплатою – інформації на замовлення, ми відразу ж приступаємо до формування замовлення і його відправки.
Відправка замовлень відбувається день у день, якщо вся інформація надійшла до нас до 16.00.
В іншому випадку, відправка здійснюється на наступний робочий день.

Наші посилки відправляються також Новою Поштою до відділень Нової Пошти
Також пропонуємо АДРЕСНУ ДОСТАВКУ кур'єром по вказаній Вами адресі згідно тарифів Нової Пошти.

Також Ви можете скористатись доставкою Justin згідно тарифів Justin.


Прохання врахувати, що всі замовлення оформлені у вихідні та святкові дні, можуть бути відправлені на наступний за ними робочий день.

Для того, щоб купити товари Dobri Konopli , вам досить зробити всього декілька простих кроків:
1. Ви обираєте товар і оформляєте замовлення на сайті.
2. Ви оплачуєте вартість замовлення на нашому сайті (система WayForPay).
Якщо ви вибрали спосіб оплати "накладений платіж" – переходите до наступного пункту.

При прямій оплаті на картку Монобанка - прохання повідомляти

+38 099 387 74 70 ( Viber Telegram)

3. Ми відправляємо посилку Новою Поштою або кур'єром ( адресна доставка) ви – отримуєте повідомлення по електронній пошті з номером декларації.
4. Ви приходите на вказане при оформленні замовлення відділення Нової Пошти, оплачуєте доставку (в разі с "Післяплатою" крім доставки ви оплачуєте вартість пристрою, а також комісію Нової Пошти) та забираєте товар - в разі адресної доставки, ви отримуєте та оплачуєте товар кур'єру.
По Вашому бажанню ми можемо відправити Вам товар за вказаною адресою - для цього оберіть пункт АДРЕСНА ДОСТАВКА .
5. Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми враженнями про якість виробу та роботі з нами на сайті або в соціальних мережах.
Ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу, і незабаром у вас з'явиться можливість здійснювати оплату й іншими популярними способами.


Умови повернення товару
Обмін та повернення
Якщо з будь-якої причини вам не підійшов товар, ви можете повернути його або обміняти протягом 14 днів з моменту здійснення покупки, АЛЕ за умови, що річ не використовувалась, зберігла свій товарний вигляд і всі супровідні елементи
( етикетки, ярлики і т.п.). В іншому випадку річ не підлягає поверненню або заміні.
Деталі обміну/повернення:
Всі замовлення оформляються на ваші ПІБ та реєструються в нашій базі, тому при поверненні вам необхідно за допомогою служби доставки "Нова пошта" відправити нам річ, а опис причини повернення на електронну адресу dobrikonopli@gmail.com
всі витрати, пов'язані з поверненням/обміном товару належної якості, несе покупець;
"Новою поштою" товар потрібно надсилати за адресою:
м. Київ, відділення "Нової пошти" № 91 ( вул. Академіка Заболотного, 48а)
ФОП Миколаєвська Т В
тел. +38 099 387 74 70
Повернення або обмін товару належної якості:
Стаття 9. Згідно Закону України "Про захист прав споживачів":
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:
1. Якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
3. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що при поверненні товару належної якості, клієнт сплачує вартість усіх пересилок за власний рахунок.
Повернення або обмін товару неналежної якості:
Якщо з будь-якої причини вам не підійшов товар, ви можете повернути його або обміняти протягом 14 днів з моменту здійснення покупки, АЛЕ за умови, що річ не використовувалась, зберігла свій товарний вигляд і всі супровідні елементи
( етикетки, ярлики і т.п.). В іншому випадку річ не підлягає поверненню або заміні.
Стаття 8. Згідно Закону України "Про захист прав споживачів". Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості:
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, то він зобов'язаний відшкодувати витрати, пов'язані з проведенням експертизи. Усунення недоліків, які виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.
Звертаємо Вашу увагу на те, що при поверненні товару неналежної якості, витрати на пересилку товару з браком, Dobri Konopli оплачує за свій рахунок.


Залиште Ваш номер і ми зв'яжемось із Вами!
Або Ви можете зателефонувати Нам
+38 (093)380-6295
Made on
Tilda